Jak zacząć przygodę z forum?

Serdecznie witamy nowego użytkownika forum!

Bardzo cieszymy się, że wybrałeś nasze forum jako miejsce, w którym poszukujesz pomocy. Pamiętaj, że forum nie powstało wczoraj i wiele problemów, które dla Ciebie wydają się nowe, być może zostało już rozwiązanych. Zanim zadasz jakieś pytanie na forum upewnij się, że ktoś wcześniej nie poruszał już podobnego problemu.

W jaki sposób to zrobić? W prawym górnym rogu tego portalu jest skrót do wyszukiwarki udostępnianej przez Google (zbiór wyników ograniczonych tylko do naszego forum). Spróbuj, to łatwe!

Jako nowy użytkownik na forum, możesz odpowiadać lub dołączać swoje pytania wyłącznie do wątków już istniejących. Nie umożliwiamy nowym użytkownikom zakładania tematów, ze względu na to, że dziennie musieliśmy kasować kilkadziesiąt tematów z pytaniami o olej do 1.8T albo spadek mocy w TDI...

Wyjątkiem od tej zasady jest dział Mój passat, w których możesz założyć nowy temat i przywitać się - przedstawić swoje auto.

Jeśli mimo wyszukiwania nie znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie, zadaj je w wątku Pytania nowego użytkownika. Jeśli nikt Ci nie pomoże, moderatorzy wydzielą nowy temat.

  • Oceń artykuł:
comments powered by Disqus